Ayaklarınızı yerden keserek, eğlenceyi gökyüzüne taşıyan Trampoline Park , Antares Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Her yaş grubuna hitap eden parkurlarıyla spor yapmanın en eğlenceli yolu olan tesiste zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sağlıklı ve esnek bir vücut isteyen herkes için 7 farklı parkuru ile eğlencenin doruklarına çıkaran Trampoline Park , yer çekimine karşı koymak isteyenler için en doğru adres.

Gökyüzünde uçmak artık yalnızca çocukluk hayaliniz olarak kalmayacak.
Trampoline Park , uçma hayalinizi gerçeğe dönüştüren, yeni nesil bir eğlence anlayışı sunuyor. Her yaşa hitap eden birçok parkuru ile burada herkes için spor yapmak ve eğlenmek mümkün. Özellikle gençler tarafından oldukça ilgi gören Trampoline Park , pek çok aktivite alanı ile adeta zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor.


Trampoline Park Güvenlik Kuralları

Heyecan dolu maceralara yelken açacağınız Trampoline Park’da güvenlik her şeyden önce geliyor. Güvenli bir ortamda eğlenebilmeniz için bütün parkurlar ve trambolinler uzman Trampoline Park ekibi tarafından her gün gözden geçirilir. Her an yanınızda olan jumping ekibi, emniyetiniz için gerekli olan tüm kurallara uyulup uyulmadığını kontrol eder. Ziyaretçiler tesisi kullanmadan önce, güvenlik videosunu ve jumping ekibi tarafından güvenliği garanti altına almak amaçlı verilen talimatları dikkatli bir şekilde takip etmeli ve güvenlik kurallarına uymalıdır.

Trampoline Park’da jumping sırasında yere sağlam iniş yapmanız için altı kaydırmaz silikonlu çorap giymelisiniz. Üniteleri kullanırken spor ve rahat kıyafetler giymeli, üzerinizdeki takıları çıkararak, uzun saçlarınız varsa saçlarınızı arkadan toplamalısınız. Zıplarken bacaklarınızı yüzünüze yakın tutmamaya özen göstermeli ve dilinizi dışarı çıkarmamalısınız. Üniteler sürekli hareket halinde olduğundan dolayı tramboline yavaş bir şekilde giriş yapmalı, can güvenliğinizi tehlikeye sokacak hareketlerden kaçınmalısınız. Hızlı giriş yapmanız vücut tansiyonunuzun düşmesine ve kaslarınızın zarar görmesine neden olabilir. Trambolin üzerindeki özel hareketleri yalnızca eğitim almış kişilerin yapabileceğini unutmamalı, yeteneklerinizin üzerinde hareketler yapmamalısınız.

Dinlenme ihtiyacı duyduğunuzda trambolin alanının dışında dinlenip, ara verebilirsiniz. Cafe alanları ve oturma alanlarını dinlenmek için kullanabilirsiniz. Trambolin matları üzerinde uzanamazsınız ya da dinlenemezsiniz. Trambolinde zıplarken her zaman orta kısımda olmaya dikkat etmeli, pedle kaplanmış olmalarına rağmen kazaya sebebiyet verme ihtimaline karşı yan taraflara doğru kaymamalısınız. Aynı şekilde trambolini zıplayarak terk etmemelisiniz. Bunların yanında tesis içinde duvarlara tırmanmak, iplere ya da basketbol potasına asılmak yasaktır.