Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle aramıza hoş geldin. Jumping saatinden 30 dakika öncesinde parkura giriş yapıp, jumping eğitimini alman gerekiyor. Giriş için istersen önceden web sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Trampoline Park eğlenerek aktif spor yapabileceğin bir yer; gelirken spor kıyafetlerinle gelmelisin. Kot pantolon vb. kıyafetler; gözlük veya takı ve aksesuarlarla parkurlara girmek güvenlik açısından mümkün değildir. Seanslarımızda güvenlik açısından altı kaydırmaz silikonlu çorap giyilmesi zorunludur. Altı kaydırmaz silikonlu çorabın yoksa Trampoline Park’tan temin edebilirsin. Uzun saçların da toplanması gerekir.

Sağlık problemi olmayan ve 13 yaş üzeri, kendini genç hisseden herkes kullanabilir. 8-13 yaş arası gençler sadece ebeveynlerinin veya bir büyüğün eşliğinde parkurları kullanabilir. 4-7 yaş arasındaki minik misafirlerimiz ise özel seanslarımızda (Sadece cumartesi-pazar günleri; saat 10.00 ile 11.00 arasında), anne ve/veya babaların gözetiminde parkuru kullanabilir.

Jumping seanslarımız 60’ar dakika olup, parkur girişleri 30’ar dakika aralıklarla yapılmaktadır.

Trampoline Park aktif bir spor alanıdır, çok aç veya çok tok gelmeniz eğlence kalitenizi bozacaktır. Bu yüzden çok aç ya da çok tok gelmemenizi tavsiye ediyoruz.

Hem yedek kıyafet hem de havlunu yanında getirmeni tavsiye ederiz.

Emniyet ve güvenlik açısından; bozuk para, anahtar, takı ve telefonların parkur içerisinde kullanımı ve bulundurulması uygun değildir. Uzun saçların da toplanması gerekmektedir.

Trampolin Park’ta her parkurun güvenlik açısından kendine özgü kullanım kuralları vardır. İçeride uçuş ekibimiz parkur kullanımıyla ilgili sana gerekli talimatları verecektir.

error: Content is protected !!